ساخت آسان کد QR

کد QR که در ابتدا برای استفاده در صنعت خودروسازی ژاپن ساخته شده است ، هم اکنون به طور گسترده در صنایع مختلف در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، در کارت های بازرگانی برای بارگیری سریع اطلاعات تماس استفاده می شود. این خود بیانگر اهمیت دانستن است نحوه ایجاد کد اسکن.

文本

电子邮件

位置

Search an address or drag the marker to adjust the position and get the coordinates

电话

短信

WhatsApp

Skype

Zoom

WI-FI

信用卡

活动

PayPal

接收付款的电子邮件地址
USD
%

比特币

BTC

Warning: file_get_contents(): SSL: Connection reset by peer in /home/payamnam/qrmake.ir/lib/functions.php on line 598

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/payamnam/qrmake.ir/lib/functions.php on line 598

Warning: file_get_contents(https://api.coinbase.com/v2/prices/BTC-USD/spot): failed to open stream: operation failed in /home/payamnam/qrmake.ir/lib/functions.php on line 598

Warning: Division by zero in /home/payamnam/qrmake.ir/lib/functions.php on line 605
1 BTC = 0 USD
1 USD = INF BTC
Last update: October 03 2023
Spot price from Coinbase
上载图标或选择水印
无效图像

چرا کدهای QR خود را بسازید؟ اگرچه ظاهری عجیب و غریب دارند ، اما از کدهای QR برای ارائه خدمات متنوع استفاده می شود. در واقع ، در چندین کشور آسیایی ، این روش فعلی برای اتصال کاربران به خدمات و منابع اطلاعاتی است. به عنوان مثال ، در روسیه ، کدهای QR برای انجام پرداخت آنلاین و ورود به یک صفحه وب مجاز استفاده می شوند. حتی شرکتهایی مانند مجله نیویورک تایمز و خطوط هوایی آمریكا از این كدها برای تحقق اهداف بازاریابی مربوط به مشاركت مشتری استفاده می كنند. بنابراین ، چنین حقایق جالبی واقعاً هر تاجر یا حرفه ای را ترغیب می کند تا یاد بگیرد که چگونه کد QR خود را ایجاد کند. بنابراین ، بیایید کشف کنیم!


QRCDR © 2023